Svetainių kūrimas

 

svetainiu-kurimas-iconPagrindinė ir svarbiausia reklamos internete priemonė – interneto svetainė. Svetainės kūrimo procesas prasideda nuo klientų poreikių išsiaiškinimo. Klientas gali pasirinkti vieną iš šių svetainės rūšių:

Reprezentacinė svetainė formuoja įmonės įvaizdį internetinėje erdvėje. Tai prekės ar paslaugos pristatymas, įmonės veiklos bei vizijos pateikimas internete.

Informacinė svetainė padeda įmonei palaikyti ryšius su visuomene. Tai potencialiems klientams naudinga informacija, patarimai apie įmonės paslaugas ar prekes.

Išsiaiškinus klientų poreikius, pradedama techninė svetainės kūrimo dalis. Klientas gali stebėti visą interneto svetainės kūrimo procesą ir bet kuriame etape išsakyti savo pastabas. Svetainės kūrimo techniniai etapai:

  • Turinio valdymo sistemos (TVS) įdiegimas
  • Specifinių įskiepių parinkimas, nustatymas
  • Dizaino kūrimas, redagavimas

Techniniam kūrimo procesui pasibaigus, svetainė perkeliama į kliento serverį. Jei klientas pageidauja, suteikiamos papildomos paslaugos.

Svetainės techninė priežiūra, tūrinio pildymas užtikrina, kad įmonės internetinis puslapis visada veiks nepriekaištingai. Turinys bus reguliariai atnaujinamas, todėl potencialūs klientai visada ras jiems aktualią informaciją.

Reikalinga konsultacija svetainės kūrimo klausimais? Susisiekite +370 636 63387